Postup nákupu

Klikněte na skupinu zboží např.: Trička. Následně vyberte kliknutím podskupinu např. 102 Tričko Gents Long sleeve. Zvolte si barvu a vložte požadovaný počet ks do tabulky množství a stiskněte enter nebo objednat.

Z důvodu neustálého zlepšování našich výrobků si vyhrazujeme právo změny technické specifikace. Odstín barev je indikativní, závisí na individuálním nastavení monitoru a nemusí přesně odpovídat barvě pleteniny.

Dětský textil

(7)

Alex Fox myslí i na nejmenší. V nabídce dětského textilu jsou trička, mikiny a čepice pro děti ve velikostech 110, 122, 134 a 146.

Tričko 100 Classic je kvalitní bavlněné tričko vhodné jak pro běžné nošení, tak pro potisk i výšivku. K dispozici je v 12 barvách. Video produktu můžete vidět na našem Youtube nebo přímo ZDE

Tričko 113 Montana je skvělé funkční tričko vhodné nejen na běžné nošení, ale i na sportovní aktivity. Speciálně tvarované polyesterové vlákno zajišťuje vysoký uživatelský komfort díky rychlému odvodu potu. Tričko je vhodné zejména pro sublimační tisk, ale i pro přímý tisk či transfer. K dispozici je ve čtyřech barvách.

Čepice 303 6P je kvalitní dětská šestipanelová čepice z broušené bavlny, vhodná pro potisk i výšivku. K dostání je v devíti barvách.

Dětská fleecová mikina 407 Jacket Manitoba doplňuje řadu fleecových mikin v dámském a pánském provedení. Mikina je vybavena dvěma lištovými kapsami na zip. Materiál je zušlechtěn protižmolkovací úpravou pro prodloužení životnosti výrobku. K dostání je v pěti barvách. 

Novinkou v dětském textilu jsou krásná námořnická trička 195 Child Dirk ve třech barevných variacích. Jedná se o veselá trička z velmi příjemného materiálu, které si děti zamilují. Materiál je vhodný pro potisk i výšivku. 

308 Čepice Hasiči 308 Čepice Hasiči Kód: 308 Novinka
195 Tričko dětské Dirk 195 Tričko dětské Dirk Kód: 195 Doporučujeme
117 Tričko dětské Military 117 Tričko dětské Military Kód: 117 Doporučujeme