Postup nákupu

Klikněte na skupinu zboží např.: Trička. Následně vyberte kliknutím podskupinu např. 102 Tričko Gents Long sleeve. Zvolte si barvu a vložte požadovaný počet ks do tabulky množství a stiskněte enter nebo objednat.

Z důvodu neustálého zlepšování našich výrobků si vyhrazujeme právo změny technické specifikace. Odstín barev je indikativní, závisí na individuálním nastavení monitoru a nemusí přesně odpovídat barvě pleteniny.

Froté

(14)
Froté Alex Fox znamená spoustu krásných barev a mnoho variant provedení
V nabídce najdete jak ručníky, tak i osušky – v různých barvách i gramážích, s bordurou i bez. Vybírat můžete rovněž v ucelené řadě velmi kvalitního Hotelového froté, kde je nabídka rozšířena o krásný měkký župan a koupelnovou předložku
Naše ručníky jsou vyrobeny z kvalitní, jemné a vysoce savé 100% bavlněné příze. Smyčkové froté je tkané z obou stran a je tedy velmi příjemné při utírání.
 
Hledáte něco opravdu výjimečného? Doporučujeme naši letošní novinku  froté s  potiskem. Vybírat můžete ze tří rozměrů a design je už jen na Vás!
Sublimační ručníky mají z lícní strany 100% mikroplyš, který umožňuje nanesení kvalitního potisku a rubová strana je vyrobena z příjemné 100% bavlny bílé barvy. 
Líbí se Vám tato nabídka? Je to snadné!
  • Vyberte si rozměr 
  • Připravte si obrázek, fotku nebo logo
  • Zašlete nám objednávku a zvolený obrázek (fotku nebo logo)
  • Do 3 týdnů je Vaše froté u Vás!