Postup nákupu

Klikněte na skupinu zboží např.: Trička. Následně vyberte kliknutím podskupinu např. 102 Tričko Gents Long sleeve. Zvolte si barvu a vložte požadovaný počet ks do tabulky množství a stiskněte enter nebo objednat.

Z důvodu neustálého zlepšování našich výrobků si vyhrazujeme právo změny technické specifikace. Odstín barev je indikativní, závisí na individuálním nastavení monitoru a nemusí přesně odpovídat barvě pleteniny.

Mikiny

(3)

Máte zájem o mikinu lehčí, teplejší nebo s kapucí? 

401 Classic je velmi vhodná pro reklamní potisk nebo výšivku, běžné nošení nebo i jako pracovní oděv pro chladnější dny. Můžete si vybrat ze sedmi barev a velikostí S - XXXL. 

404 Hooded je kvalitní mikina se zipem, kapsami a kapucí tzv. "klokankou" pro příjemné nošení v chladnějších dnech. Mikina je vhodná pro reklamní potisk a výšivku. K dostání je ve velikostech S - XXL a šesti barvách.  

408 MIKINA OHIO je unisexová mikina klokanka přes hlavu s kapucí ve 12 barvách. V kapse se skrývá prostřih na sluchátka.To jistě ocení mladá generace. Přední díl není narušen zipem, tudíž je zde velká plocha, velmi vhodná pro potisk či výšivku.

 
408 Mikina Ohio 408 Mikina Ohio Kód: 408 Novinka