Postup nákupu

Klikněte na skupinu zboží např.: Trička. Následně vyberte kliknutím podskupinu např. 102 Tričko Gents Long sleeve. Zvolte si barvu a vložte požadovaný počet ks do tabulky množství a stiskněte enter nebo objednat.

Z důvodu neustálého zlepšování našich výrobků si vyhrazujeme právo změny technické specifikace. Odstín barev je indikativní, závisí na individuálním nastavení monitoru a nemusí přesně odpovídat barvě pleteniny.

Mikiny

(3)

Máte zájem o mikinu lehčí, teplejší nebo s kapucí? 

401 Classic je velmi vhodná pro reklamní potisk nebo výšivku, běžné nošení nebo i jako pracovní oděv pro chladnější dny. Můžete si vybrat ze sedmi barev a velikostí S - XXXL. 

404 Hooded je kvalitní mikina se zipem, kapsami a kapucí tzv. "klokankou" pro příjemné nošení v chladnějších dnech. Mikina je vhodná pro reklamní potisk a výšivku. K dostání je ve velikostech S - XXL a šesti barvách.  

408 MIKINA OHIO je unisexová mikina klokanka přes hlavu s kapucí ve 12 barvách. V kapse se skrývá prostřih na sluchátka.To jistě ocení mladá generace. Přední díl není narušen zipem, tudíž je zde velká plocha, velmi vhodná pro potisk či výšivku.