Postup nákupu

Klikněte na skupinu zboží např.: Trička. Následně vyberte kliknutím podskupinu např. 102 Tričko Gents Long sleeve. Zvolte si barvu a vložte požadovaný počet ks do tabulky množství a stiskněte enter nebo objednat.

Z důvodu neustálého zlepšování našich výrobků si vyhrazujeme právo změny technické specifikace. Odstín barev je indikativní, závisí na individuálním nastavení monitoru a nemusí přesně odpovídat barvě pleteniny.

Polokošile

(9)

Polokošile ALEX FOX dodá potřebné pohodlí a komfort při Vašich aktivitách díky skvělému novému střihu, který je v pánském provedení přiléhavější s krátkým předním zpevněným rozepínáním na 3 knoflíky, které umožňuje tradiční i trendové nošení se vztyčeným límcem a prodlouženým zadním dílem s rozparkem ve spodním okraji nebo v dámském provedení s prodlouženým rozepínáním s 5-ti knoflíky, projmutým střihem a prodlouženou délkou přes boky pro pohodlné nošení.

Máte k dispozici kvalitní produkt ve velmi příznivé cenové relaci s nejlepším poměrem cena a kvalita ve složení 65% Bavlna / 35% PES, piké úplet, kdy příměs polyesteru zlepšuje mechanické vlastnosti výrobku, zejména pevnost, pružnost a tvarovou stálost.

Video produktu můžete shlédnout na našem Youtube. Kliknutím na obrázek se dostanete na detail zboží, kde po přihlášení máte k dispozici ceny a skladové zásoby s jednoduchou a rychlou možností vytvoření objednávky s rychlou a spolehlivou dodávkou do 24 hodin od objednání.

291 Polokošile dámské Rachel 291 Polokošile dámské Rachel Kód: 291 NovinkaDoporučujeme
292 Polokošile pánská Francis 292 Polokošile pánská Francis Kód: 292 NovinkaDoporučujeme
293 Polokošile dámská Europa 293 Polokošile dámská Europa Kód: 293 NovinkaDoporučujeme
294 Polokošile pánská Europa 294 Polokošile pánská Europa Kód: 294 NovinkaDoporučujeme