Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
OK

Bojujeme proti inflaci - levný a kvalitní firemní textil za hubičku

Inflace, inflační spirála, rostoucí tlak na náklady (mzdové, režijní atd.) a znehodnocování financí na účtech i nižší nákupní síla ze zisku – to jsou strašáci většiny firem v dnešní době.

Základní rada v inflaci nebo inflační spirále zní: investovat. Je lepší koupit pozemek nežli nechat zub času okousávat a ztenčovat - a to doslova - finance v bance. Ale pokud firmám nebo podnikatelům neleží milióny v bance, i tak jde investovat například do vlastního budování povědomí o značce, modernizaci výroby a nebo obnově a vylepšení firemní image třeba právě nákupem velkoobchodně výhodného reklamního a funkčního textilu od ALEX FOX – jsme český dodavatel a distributor a z naší ucelené nabídky kvalitního oblečení za velkoobchodní ceny si zajisté vybere každý – pestré palety barev i velikosti XS až XXL a dokonce i u vybraných produktů až 6XL:

Na veškerý reklamní velkoobchodní textil zajistíme i potisk a výšivku dle vašich pokynů popř. ji naše grafické studio na žádost připraví v několika návrzích.

Pro náročnější klienty je tu i naše divize ALEX FOX zakázková výroba velkoobchodního textilu přímo na míru vašim požadavkům – od návrhu, přes střih a funkčnost až po výběr barvy a finální doručení do vašich provozů. Popř. i kontinuální obměňování v cyklech zvolených zákazníkem.

Investice do vás i vašeho provozu v podobě reklamního a funkčního textilu, se vám investičně zaručeně vrátí jako konkurenční výhoda nebo třeba jako lepší podmínky pro zaměstnance, kteří v dnešní době jsou doslova vzácní a nepostradatelní. Bojujte proti inflaci efektivně a na všech frontách – třeba právě nákupem nového oblečení do vašich provozoven nebo na outdoor akce a firemní meetingy.

Náš velkoobchodní zákaznický servis ALEX FOX je vám kdykoliv k dispozici a rádi poskytneme naše know-how pro výběr správného funkčního reklamního textilu – jsme tu pro vás.