Budování povědomí

Firemní dress-code již dávno není fikcí, kterou známe jen z amerických filmů, ale silně zakotvil ve firmách na našem trhu. Každý markeťák dnes ví, že firemní oblečení je nejlevnější formou propagace, která je vidět, je levná a zároveň neustále podporuje značku a odlišuje od konkurence. Využijte náš široký velkoobchodní sortiment značkového firemního textilu ALEX FOX, který prověřilo plno našich spokojených a pravidelných odběratelů. Prodáváme již od 1 ks – trička, polokošile, fleece, bundy i vesty, mikiny, tašky, froté, čepice, zástěry i spodní oblečení i tepláky ve velikostech XS až standardních XXL nebo atypických až do velikosti 5XL v různém střihu a široké škále barev.

Sladění barvy oblečení nebo využití elegance např. polokošil je důležité pro budování firemní image u veřejnosti. I ležérní a firemní oblečení může být komfortní a příjemné a nemusí jít o oblek a kravatu, naopak do provozů jako třeba restaurace, nemocnice, veletrhy atd. je vhodné využít pohodlná trička nebo polokošile, které v zákaznících navodí mnohem příjemnější a přátelštější kontakt s personálem.

U nás můžete kombinovat i do různých setů (např.: kšiltovka + polokošile), které barevně sladíte s Vašimi firemními barvami nebo logem, a využít mnoha našich velkoobchodních nebo množstevních akcí a nabídek. Stačí se na našem e-shopu s reklamním značkovým textilem zaregistrovat (popř. se přihlásit, pokud již údaje máte z minulosti) a ihned uvidíte informace o základních cenách i množství na skladě nebo budoucích dodávkách. Váš přidělený obchodní zástupce pak s Vámi vždy dokáže nastavit i výhodnější cenovou hladinu, která se Vám po přihlášení ihned promítne do zobrazených cen na e-shopu s textilem ALEX FOX.

Nejefektivněji firemní značkový a kvalitní textil využijete při aplikaci potisku nebo výšivky a zajistíte tak jeho nezaměnitelnost. Stačí nás kontaktovat a připravíme návrh potisku nebo použijeme Vámi zaslané podklady (např. logo nebo i slogan a požadavek na umístění a velikost) a připravíme cenovou kalkulaci včetně termínu dodání až k vám. Nezapomínejte, že výšivka / potisk může být decentní nebo umístěná na atypických, ale dobře viditelných místech jako třeba na límeček nebo decentní logo na srdce atd.

ALEX FOX se s Vámi dokáže domluvit i na pravidelných doplňovacích dodávkách, kdykoliv budete potřebovat firemní oblečení doplnit, ať již při jeho běžném opotřebení časem nebo pokud se rozrůstáte o nové zaměstnance nebo provozovny – vždy se jako velkoobchod se značkovým reklamním textilem přizpůsobíme Vašim potřebám a požadavkům.