Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
OK

Volíme pracovní oblečení do chladných provozů / dní

Do přírody (outdoor akce, zimní a sychravé teambulding setkání či veletrhy pod širým nebem nebo do stánků apod.) vhodné i pro interiéry, kde je chladno často i celoročně (mrazírny, překladní rampy, skladové velkoobchodní haly a pod.) je třeba vybírat velkoobchodní reklamní a ochranný textil, který pracovnímu nebo volnočasovému výkonu dopomůže, např. komfortnějším pohybem, odvodem potu, izolací a různým stupněm prodyšnosti, nebo naopak nepropustnosti materiálu.

Základní pravidlo vždy zní: vrstvení. Tím, že vrstvíme oblečení na sebe, vytváříme dodatečné izolační vrstvy vzduchu mezi jednotlivými kusy velkoobchodního textilu ALEX FOX a přirozeně umocníme efektivitu našeho oblečení do chladných či mrazivých prostorů. Naopak, kdykoliv budete moci některý oděv později odložit.

Pro provozy, kde je potřeba i vysoké fyzické námahy v zimě, např. skladníci nebo překladači na rampách apod., je dobré využít i speciální první vrstvu na těle z funkčního textilu, jehož speciální úprava materiálu Quick Dry odvede pot od těla.

Pro základní vrstvení se vždy doporučují trička s vyšší gramáží, které ALEX FOX dodává v nepřeberných barvách i velikostech a doplnit je druhou vrstvou mikinami s dlouhým rukávem nebo fleece.

Naopak pro větrné a průvanové chladné podmínky, kdy je pocitová teplota mnohem vyšší než reálná, se doporučuje věnovat nejvíce pozornosti vnější vrstvě oblečení (bundy, mikiny, fleece) a využít jejich vysoké gramáže 280 g/m2, nebo jejich dalších vlastností – např. bundy Windbreaker, která neprofoukne a má vodoodpudivý materiál i kapuci. Vhodné jsou i bundy ze sotfshell materiálu (který neprofoukne ale je prodyšný) s ochranou brady a kapes, popř. můžete zvolit i prošívané bundy, které jsou nepromokavé a voděodolné. Na všechny tyto produkty je možné aplikovat Vaši individuální výšivku nebo potisk – stačí nás kontaktovat nebo požadavek dopsat do objednávky.

Pamatujte, že při takovém vrstvení oblečení bude třeba si vnější poslední část vrstvení objednat o 1 číslo větší, abyste ji dokázali přes předchozí vrstvy oblečení obléci.

V ALEX FOX Vám vždy individuálně poradíme, pokud si nejste jisti, jaké typy oblečení pro akci nebo provoz pořídit – kontaktujte nás. Prodáváme již od 20ks.