Nejvýhodnější Black Friday

Je čas se připravit na ten největší nákupní víkend roku! Blíží se Black Friday u ALEX FOX, a my jsme připraveni vám nabídnout nepřehlédnutelné výhody. Pro vás, naše věrné odběratele, jsme připravili exkluzivní nabídku.

Při nákupu jakéhokoliv produktu z naší široké škály fleece oblečení, mikin nebo triček s dlouhým rukávem + prošívaná bunda NORWAY pánská, získáte možnost ušetřit až 10% na celé vaší objednávce. Tato sleva bude automaticky odečtena z vaší faktury, jako naše díky za vaši dlouholetou podporu a důvěru.

Nyní je ten správný čas doplnit svoji nabídku pro nadcházející zimní sezónu. Naše kvalitní produkty vám pomohou uspokojit požadavky vašich zákazníků a zároveň ušetřit peníze. Chceme, abyste měli veškeré potřebné produkty na skladě, a proto jsme připraveni vám pomoci.

Nezapomeňte, tato nabídka platí pouze během Black Friday výprodeje. Takže neváhejte a využijte této příležitosti. Kontaktujte nás nyní a začněte plánovat své objednávky. Těšíme se na společnou spolupráci a děkujeme vám za to, že jste s námi!