Prádlo

Výpis je omezen filtry Prádlo Zrušit všechny filtry

Řadit podle:     Doporučení     Nejnovější     Názvu

Nalezeno: 3 produktů

Prádlo

Spodní prádlo ve velkoobchodním pojetí nemusí být jen intimní záležitostí, ale perfektně originální firemní strategie pro spokojené zaměstnance, kdy pracovní oblečení se dodává včetně pohodlných pánských trenek nebo dámských kalhotek. Naše velkoobchodní kolekce spodního prádla klade důraz na komfort bez nepříjemného řezání kdekoliv a pohodlný elastický střih a materiál tuto funkci ještě umocňují. Základní barevná škála pak umožní kombinaci pro jakékoliv firemní barvy v rámci firemní identity. A pokud přeci jen chcete více intimity, nabízíme i elegantní dámská tanga se silikonovou úpravou pro příjemné nošení i dotyk.

Veškerá naše nabídka reklamního textilu v oblasti spodního prádla je předurčena pro aplikaci potisku již od 1ks i individuální výšivky – kontaktujte nás v případě dotazů nebo individuálních požadavků.

Zajímá vás naše velkoobchodní nabídka za výhodné ceny? Chcete ušetřit při nárazových akcích nebo ve slevových pobídkách? Neváhejte a registrujte se na našem e-shopu velkoobchodního reklamního textilu ALEX FOX. A pokud již registrováni jste – jedním kliknutím se přihlaste.