Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
OK

Zakázková výroba

Máte nápad na originální textil dle vlastního návrhu? Žádáte originální výrobek, který přesně uspokojí Vaše požadavky? Díky spolupráci s námi můžete Váš návrh zrealizovat.

zakázková výroba CZ

Máte volnou ruku ve výběru všech možných parametrů:

 • MATERIÁLOVÉ SLOŽENÍ – můžete zvolit takové materiály, které budou přesně vyhovovat požadavkům, které na textil máte. Od 100% bavlny, směsí bavlny a syntetických vláken po moderní textilie jako jsou směsové materiály se spandexem, nebo funkční textil.
 • STŘIH – máte možnost určit střih Vašeho textilu. Vaší fantazii se meze nekladou, proto můžete mít trika a další textilie tvarově různorodé i neobvyklé = ORIGINÁLNÍ. Buďte tvůrcem trendů a novinek, které trh ještě neviděl!
 • ROZMĚRY – máte specifické požadavky na rozměry Vašeho textilu? Nemůžete najít odpovídající velikost ve standardní nabídce? I pro Vás je určena naše nabídka zakázkové výroby. Stejně jako tvar, tak i velikosti si můžete navolit přesně tak, jak potřebujete a ne tak, jak musíte. Nemusíte si vybírat, MŮŽETE prostě CHTÍT!
 • BAREVNOST – Základní barevnou škálou Vás již neohromíme, ale pro Vás, kdo poznáte rozdíl mezi barvou limetkovou a klasicky zelenou, jsme tady. Máte na výběr z více jak 2000 barev. Nebude tedy problém vybrat přesně tu barvu, kterou potřebujete pro dotvoření firemní identity nebo takovou, která se hodí k Vašim montérkám, džínám, obleku. Orientační barevný vzorník textilních barev PANTONE TPX. Rovněž je k dispozici přehledná tabulka číselných kódů a názvů PANTONE barev.
 • GRAMÁŽ – potřebujete lehká trika, která v letních měsících ani nepocítíte? Nebo naopak trika, která Vás zahřejí? Není problém. Určete si gramáž a Vaše triko se přizpůsobí Vašim potřebám. Není špatného počasí, je jen špatného oblečení. Buďte připraveni s tím správným oblečením.
 • ETIKETA – Je Vaše značka to, co zákazníci chtějí? Potřebujete svou značku ještě více zviditelnit? Kromě standardního brandingu můžete zvolit rafinovaný způsob prezentace Vaší značky. Vyspecifikujte, jak má „cedulka“ Vašich triček a textilií vypadat a už je nebudete muset odstřihávat a skrývat. Za svou CEDULKU SE STYDĚT NEMUSÍTE.
 • BRANDING – máte požadavek na nestandardní potisk, výšivku nebo na jiné označení výrobku, kterou Vám dodavatelé nedokáží dodat? Potřebujete umístit potisk nebo výšivku na komplikovaná místa jako jsou okolí švů, vnitřní strana produktu, límeček? Chcete, aby Váš textil byl označen hang tagem? S naší nabídkou zakázkové výroby není problém ani v tomto případě. Potisk nebo výšivka bude proveden na polotovar textilu ještě před jeho kompletací a proto nejsou žádná omezení, která by zabránila Vaší originalitě.
 • INDIVIDUÁLNÍ ZPŮSOB BALENÍ – chcete prezentovat a reprezentovat svou značku již při rozbalení z kartonu? Máte specifické nároky na zabalení textilu? Jak řeknete, tak zabalíme. Máte možnost si vybrat z naší standardní nabídky, ale i balení si můžete určit podle potřeby. Ani balení v PE sáčku po jednom kusu není žádnou překážkou.

Jaké výhody Vám přináší realizace zakázkové výroby s námi?

Vzhledem k výrobě v Asijských zemích jsou to hlavně nízké ceny realizace a doba dodání v řádu měsíců (cca 10-13 týdnů).

Průběh zakázkové výroby:

 1. Na základě Vámi zaslané specifikace výrobku či přímo vzorku se s Vámi spojíme a nabídneme naši cenovou kalkulaci.
 2. V případě souhlasu s nabídkou zrealizujeme výrobu vzorků. Cena vzorku je individuální a v případě následné realizace zakázky se odečítá od celkové ceny objednávky.
 3. Po odsouhlasení podoby vzorku uzavřeme kupní smlouvu na předmět zakázkové výroby.

Pokud si přejete dosáhnout efektního výsledku, obraťte se na nás se svou poptávkou s dostatečným předstihem. V případě zájmu o více informací o zakázkové výrobě reklamního textilu nás prosím kontaktujte, případně Vás velmi rádi uvítáme v naší kanceláři.

Těšíme se na plnění Vašich originálních nápadů!

Tým ALEX FOX