Zakázková výroba

Zakázková výroba nebo výroba textilu na zakázku je naše služba, kterou si od nás necháte vyrobit oblečení na míru nebo aby odpovídalo image Vaší společnosti. Pro naše zákazníky vyrábíme na zakázku oblečení všeho druhu. Nejčastěji na zakázku vyrábíme trička, polokošile, mikiny, ručníky nebo další produkty reklamního textilu.

Při volbě zakázkové výroby máte volnou ruku ve výběru všech možných parametrů:

  • MATERIÁLOVÉ SLOŽENÍ – pro svoji speciální zakázku reklamního textilu nebo oblečení do provozu si můžete zvolit takové materiály, které budou přesně vyhovovat požadavkům, které na textil máte. Od 100% bavlny, směsí bavlny a syntetických vláken po moderní textilie jako jsou směsové materiály se spandexem, nebo funkční textil.
  • STŘIH – máte možnost určit střih Vašeho textilu. Vaší fantazii se meze nekladou, proto můžete mít reklamní trika na zakázku a další textilie tvarově různorodé i neobvyklé = ORIGINÁLNÍ. Buďte tvůrcem trendů a novinek, které trh ještě neviděl!
  • ROZMĚRY – máte specifické požadavky na rozměry Vašeho reklamního textilu? Nemůžete najít odpovídající velikost ve standardní nabídce? I pro Vás je určena naše nabídka zakázkové výroby. Stejně jako tvar, tak i velikosti si můžete navolit přesně tak, jak potřebujete a ne tak, jak musíte. Nemusíte si vybírat, MŮŽETE prostě CHTÍT!
  • BAREVNOST – Základní barevnou škálou Vás již neohromíme, ale pro Vás, kdo poznáte rozdíl mezi barvou limetkovou a klasicky zelenou, jsme tady. Máte na výběr z více jak 2000 barev. Nebude tedy problém vybrat přesně tu barvu, kterou potřebujete pro dotvoření firemní identity nebo takovou, která se hodí k Vašim montérkám, džínám, obleku. Orientační barevný vzorník textilních barev PANTONE TPX. Rovněž je k dispozici přehledná tabulka číselných kódů a názvů PANTONE barev.
  • GRAMÁŽ – potřebujete lehká trika, která v letních měsících ani nepocítíte? Nebo naopak reklamní trika, která Vás zahřejí? Není problém. Určete si gramáž a Vaše triko se přizpůsobí Vašim potřebám. Není špatného počasí, je jen špatného oblečení. Buďte připraveni s tím správným oblečením. Zakázková výroba je ta správná volba pro vás.
  • ETIKETA – Je Vaše značka to, co zákazníci chtějí? Potřebujete svou značku na reklamním textilu ještě více zviditelnit? Kromě standardního brandingu můžete zvolit rafinovaný způsob prezentace Vaší značky. Vyspecifikujte, jak má „cedulka“ Vašich triček a textilií vypadat a už je nebudete muset odstřihávat a skrývat. Za svou CEDULKU SE STYDĚT NEMUSÍTE.
  • BRANDING – máte požadavek na nestandardní potisk, výšivku nebo na jiné označení výrobku, kterou Vám dodavatelé nedokážou dodat? Potřebujete umístit potisk nebo výšivku na komplikovaná místa jako jsou okolí švů, vnitřní strana produktu, límeček? Chcete, aby Váš zakázkový textil byl označen hang tagem? S naší nabídkou zakázkové výroby není problém ani v tomto případě. Potisk nebo výšivka bude proveden na polotovar textilu ještě před jeho kompletací, a proto nejsou žádná omezení, která by zabránila Vaší originalitě.
  • INDIVIDUÁLNÍ ZPŮSOB BALENÍ – chcete prezentovat a reprezentovat svou značku již při rozbalení z kartonu? Máte specifické nároky na zabalení vaší zakázky? Jak řeknete, tak zabalíme. Máte možnost si vybrat z naší standardní nabídky, ale i balení si můžete určit podle potřeby. Ani balení v PE sáčku po jednom kusu není žádnou překážkou.

Ukázky realizací zakázkového textilu na míru:

Ručníky

Tatra kolem světa

Run Czech Praha

Plzeňský prazdroj

Radegast...

Slavie Praha

Rauch

Velkopopovický kozel...

Radegast

Velkopop kozel

Plzeňské pivovary

Ručníky Liptov

Plzeň

Planeo elektro

Batohy

Velkopopovický kozel

Průběh zakázkové výroby:

zakázková výroba CZ

Pokud si přejete dosáhnout efektního výsledku, obraťte se na náš odborný tým se svou poptávkou na oblečení na zakázku.

Jsme schopni pro vás také realizovat tisk a výšivku na jakémkoli množství reklamního textilu.
V případě odběru většího množství reklamního textilu je výhodou registrace na našich stránkách. Po registraci se vám okamžitě objeví VO ceník a aktuální skladové zásoby. V případě potřeby nám zavolejte na telefonní číslo uvedené na našich stránkách: www.alexfox.cz  nebo pište na prodej@alexfox.eu.

 

Těšíme se na plnění Vašich originálních nápadů!