Výprodej

Výpis je omezen filtry Výprodej Zrušit všechny filtry

Řadit podle:     Doporučení     Nejnovější     Názvu

Nalezeno: 9 produktů

Výprodej

Výprodejové akce velkoobchodního reklamního textilu ALEX FOX jsou oblíbené pro svoji výhodnost i aktuálnost požadovaného sortimentu. Aby vám žádné nárazové nebo sezónní výprodeje, akce a slevy reklamního textilu neutekly, registrujte se nebo se přihlaste a nechte si posílat náš pravidelný newsletter – ano až tak je to u ALEX FOX jednoduché – žádný obchodní zástupce vás nebude uhánět, newsletter vás informuje bez zásahu do vašeho soukromí a sami si vyberete akci dle svých potřeb. A pokud máte individuální požadavky neváhejte nás kontaktovat – jsme tu pro vás.

Velkoobchodní ceny, aplikované slevy se zobrazí na e-shopu až po přihlášení včetně množství, které je pro danou promo akci reklamního textilu k dispozici. Neváhejte, plno akcí ALEX FOX je aplikováno na omezené množství nebo jen po určitý oznámený čas popř. do vyprodání zásob.

Pro veškerý sortiment reklamního velkoobchodního textilu zajistíme i aplikaci výšivky nebo potisku již od 1 ks a pro náročnější zákazníky, kteří vyhledávají unikátní a individuální styl zajištujeme i zakázkovou výrobu reklamního textilu přímo na míru požadavkům i provozům.