Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach ulepszania naszych usług. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
OK

Wyprzedaż

Lista jest ograniczona przez filtry Wyprzedaż Usuń wszystkie filtry

Sortuj według     Polecenie     Najnowszy     Nazwy

Znaleziono 10 produktów

Wyprzedaż

Výprodejové akce velkoobchodního reklamního textilu ALEX FOX jsou oblíbené pro svoji výhodnost i aktuálnost požadovaného sortimentu. Aby vám žádné nárazové nebo sezónní výprodeje, akce a slevy reklamního textilu neutekly, registrujte se nebo se přihlaste a nechte si posílat náš pravidelný newsletter – ano až tak je to u ALEX FOX jednoduché – žádný obchodní zástupce vás nebude uhánět, newsletter vás informuje bez zásahu do vašeho soukromí a sami si vyberete akci dle svých potřeb. A pokud máte individuální požadavky neváhejte nás kontaktovat – jsme tu pro vás.

Velkoobchodní ceny, aplikované slevy se zobrazí na e-shopu až po přihlášení včetně množství, které je pro danou promo akci reklamního textilu k dispozici. Neváhejte, plno akcí ALEX FOX je aplikováno na omezené množství nebo jen po určitý oznámený čas popř. do vyprodání zásob.

Pro veškerý sortiment reklamního velkoobchodního textilu zajistíme i aplikaci výšivky nebo potisku již od 1 ks a pro náročnější zákazníky, kteří vyhledávají unikátní a individuální styl zajištujeme i zakázkovou výrobu reklamního textilu přímo na míru požadavkům i provozům.