Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach ulepszania naszych usług. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
OK

Torby

Lista jest ograniczona przez filtry Torby Usuń wszystkie filtry

Sortuj według     Polecenie     Najnowszy     Nazwy

Znaleziono 7 produktów

Torby

https://www.alexfox.cz/cs/tasky/
Látkové tašky do ruky i přes rameno, sportovní batoh i tašky z organické bavlny jsme zařadili do naší nabídky prodeje velkoobchodního reklamního textilu na četné žádosti od vás – našich zákazníků. Tašky, které můžete opakovaně použít, šetří životní prostředí oproti jednorázovým plastovým a můžete je prakticky složit i prát.
Tašky i batoh jsou předurčeny k potisku i výšivce a skvěle se hodí pro budování povědomí o značce nebo opakované propagaci.
Velkoobchodní ceny reklamních látkových tašek i jejich aktuální množství na skladě včetně budoucích dodávek, zjistíte po přihlášení. Pokud ještě u nás nejste registrováni – neváhejte – každý týden máme pro naše zákazníky slevové akce a výhodné akční nabídky, které pohodlně obdržíte e-mailem jako náš newsletter.
Chcete vyrobit / zařídit individuální tašku nebo batoh včetně vlastního potisku nebo aplikace? Ozvěte se nám – připravíme pro vás zakázku šitou na míru.