Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach ulepszania naszych usług. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
OK

Paski

Lista jest ograniczona przez filtry Paski Usuń wszystkie filtry

Sortuj według     Polecenie     Najnowszy     Nazwy

Znaleziono 5 produktów

Paski

Přivítejte léto, moře vesele nebo buďte jednoduše módně trendy a „in“ – je tu stálice a bestseller v naší velkoobchodní nabídce reklamního textilu na českém trhu – kolekce pruhy v klasické námořnické modré nebo ve výrazném červeném pojetí či decentní pastelově zelené – každý si vybere ať již tričko s dlouhým rukávem nebo s krátkým se zaměřením pro muže, ženy i děti – neváhejte – s naší slušivou a pohodlně nosivou kolekcí pruhy ze 100% bavlny, může být léto po celý rok.


Výhodné akční výprodeje, limitované sezónní slevy a základní velkoobchodní ceny zobrazíte vždy až po přihlášení do našeho e-shopu nebo se registrujte na pár kliknutí, pokud jste na naši nejucelenější nabídku velkoobchodního reklamního textilu zavítali poprvé. Pro kolekci pruhy doporučujeme aplikaci firemní výšivky, kterou vám rádi zajistíme přímo při vaší objednávce, popř. nás kdykoliv můžete s dotazy nebo upřesněními kontaktovat.