Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach ulepszania naszych usług. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
OK

Bluzy

Lista jest ograniczona przez filtry Bluzy Usuń wszystkie filtry

Sortuj według     Polecenie     Najnowszy     Nazwy

Znaleziono 8 produktów

Bluzy

Mikiny se staly jedním z nejuniverzálnějších kousků velkoobchodního reklamního textilu a stálicí v naší nabídce. Vybírat můžete z bezzipových i zipových variant, pletenin nebo fleece materiálu včetně doplnění kapucí a sportovních prvků. Libovolně se mohou kombinovat s ostatním oblečením nebo nosit samostatně včetně opatření potisku nebo výšivky. Ve chladnějších dnech mikiny zahřejí a při pěkném počasí se lehce nosí uvázané kolem pasu, vždy připravené v pohotovosti.
Velkoobchodní ceny a dostupné množství na skladě i v budoucích dodávkách zobrazíte u každé mikiny po přihlášení. Pokud nemáte přihlašovací údaje – zaregistrujte se na našem e-shopu a začněte velkoobchodně nakupovat reklamní textil za výhodné množstevní a VO ceny.
Nenašli jste v naší nabídce, co hledáte? Potřebujete poradit? Zajímáte se o individuální zakázkovou výrobu mikin? Chcete individuální potisk nebo aplikaci výšivky? Kontaktujte nás.