zástěra

Výpis je omezen filtry zástěra Zrušit všechny filtry

Řadit podle:     Doporučení     Nejnovější     Názvu

Nalezeno: 2 produktů

zástěra

Pro amatérské i profesionální aktivity ve stravování, jak v domácí kuchyni a nebo ve firemních provozech včetně barů, restaurací, cukráren i kaváren a vždy čistě i pohodlně – to je naše velkoobchodní nabídka zástěr. Otestujte novinku krátkou zástěru s vázačkou a nebo praktičtější zástěru dlouhou s laclem a vázáním. Uvidíte, že práce v gastronomii dostane zcela jiný rozměr. Již žádné skvrny na oblečení při přípravě pohoštění nebo náročné práci při celodenním provozu. Snadno udržovatelný materiál pro praní (60°C) i žehlení v zajímavé škále standardních i výrazných barev je novinkou v naší nabídce reklamního velkoobchodního textilu ALEX FOX.

Zástěry jsou ideálním prostorem pro aplikaci firemní identity a firemní propagaci ve formě efektní výšivky nebo potisku a rádi vám poradíme a tyto služby zajistíme přímo s vaší objednávkou – kontaktujte nás nebo váš požadavek vepište do poznámky.

Výhodné velkoobchodní ceny i aktuální množství na skladě na našem e-shopu s reklamním textilem se vám ihned zobrazí po přihlášení, a nebo se registrujte a vyzkoušejte naši ucelenou nabídku. Pro velkoodběratele máme vždy připraveny ještě výhodnější ceny i nárazové akce a výprodeje. S ALEX FOX ušetří opravdu každý.