Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach ulepszania naszych usług. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
OK

Sport

Lista jest ograniczona przez filtry Sport Usuń wszystkie filtry

Sortuj według     Polecenie     Najnowszy     Nazwy

Znaleziono 5 produktów

Sport

https://www.alexfox.cz/cs/funkcni-textil-4/
Kvalitní funkční reklamní textil je skvělou příležitostí obdarovat obchodní partnery, zaměstnance i týmy a využít formu potisku nebo výšivky jako účinnou propagaci při sportovních aktivitách. Naše velkoobchodní nabídka je složena z funkčních sportovních triček, polokošil i kraťasů z Quick Dry materiálu, který rychle a komfortně odvede pot, zatímco vy se může věnovat náročným fyzickým výkonům.
Při velkoobchodním nákupu jako registrovaný a přihlášený zákazník získáte tu nejvýhodnější cenu i okamžitý přehled o dostupnosti včetně budoucích dodávek na sklad. Registrace je zdarma a není ničím podmiňována.
Naši zaměstnanci jsou vždy připraveni vám poradit nebo pomoci s individuálními požadavky ať již jde o aplikaci potisku nebo výšivky, výběru vhodného funkčního reklamního textilu, a nebo individuální zakázce na míru vašim požadavkům – kontaktujte nás.